Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: All
gu: બધા

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Other
gu: અન્ય
