Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: All
hi: सभी

en: Medium
hi: माध्यम

en: Other
hi: अन्य

en: Caption
hi: शीर्षक
