Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: All
id: Semua

en: Medium
id: Sedang

en: Other
id: Lainnya

en: Caption
id: Keterangan
