Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: All
is: Allt

en: Medium
is: Miðlungs
