Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Tags
it: Etichette

en: Image
it: Immagine

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: All
it: Tutti

en: Medium
it: Medio

en: Other
it: Altro

en: Caption
it: Didascalia
