Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: All
ja: すべて

en: Medium
ja: 中程度

en: Other
ja: その他

en: Caption
ja: キャプション

en: Extra Large
ja: エキストララージ

en: Huge
ja: ヒュージ
