Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: All
jv: Kabèh

en: Medium
jv: Sedheng

en: Other
jv: Liyané
