Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: All
ka: ყველა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Other
ka: სხვა
