Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: All
lv: Visi

en: Medium
lv: Vidējs

en: Other
lv: Citi

en: Caption
lv: Paraksts
