Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: All
oc: Tot

en: Medium
oc: Mejan

en: Other
oc: Autre
