Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image
pt: Imagem

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: All
pt: Todos

en: Medium
pt: Médio

en: Other
pt: Outro

en: Caption
pt: Legenda
