Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: All
tr: Tümü

en: Medium
tr: Orta

en: Other
tr: Diğer

en: Caption
tr: Başlık
