Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: All
uk: Все

en: Tiny
uk: Крихітний

en: Medium
uk: Середній

en: Other
uk: Інше

en: Caption
uk: Підпис

en: Album Name
uk: Назва альбому

en: Album description
uk: Опис альбому

en: Extra Large
uk: Дуже високий

en: Album Cover
uk: Обкладинка альбому

en: Huge
uk: Величезний
