Drupal bridge for Koken (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا
