Konami Code (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Random
be: Выпадкова

en: Space
be: Прабел
