Konami Code (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Actions
et: Toimingud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Random
et: Juhuslik

en: Space
et: Ruum

en: Yellow
et: Kollane

en: Alert
et: Hoiatus
