Konami Code (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Actions
gl: Accións

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Destination
gl: Destino

en: Random
gl: Aleatorio

en: Space
gl: Espazo

en: Yellow
gl: Amarelo
