Konami Code (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Actions
he: פעולות

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Destination
he: יעד

en: Random
he: אקראי

en: Space
he: רווח

en: Alert
he: אתרעה
