Konami Code (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Text
hi: लेख

en: Theme
hi: थीम

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Space
hi: जगह

en: Alert
hi: चेतावनी
