Konami Code (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Actions
hr: Akcije

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: Destination
hr: Odredište

en: Random
hr: Nasumično

en: Space
hr: Razmak
