Konami Code (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Space
lt: Tarpas

en: Yellow
lt: Geltona
