Konami Code (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Theme
sv: Tema

en: Destination
sv: Mål

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Random
sv: Slumpvis

en: Space
sv: Blanksteg

en: Yellow
sv: Gul

en: Alert
sv: Larm
