Konami Code (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Alert
ta: சமிக்சை
