Konami Code (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Text
ug: تېكىست

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Yellow
ug: سېرىق
