Konami Code (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Text
ar: نص

en: Theme
ar: حلة

en: Destination
ar: الوجهة

en: Random
ar: عشوائي

en: Space
ar: فراغ

en: Alert
ar: تنبيه
