Konami Code (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Random
az: Təsadüfi

en: Space
az: Boşluq

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
