Konami Code (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Actions
da: Handlinger

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: Random
da: Tilfældig

en: Space
da: Mellemrum

en: Yellow
da: Gul

en: Alert
da: Advarsel
