Konami Code (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Destination
el: Προορισμός

en: Random
el: Τυχαία

en: Space
el: Διάστημα

en: Alert
el: Συναγερμός
