Konami Code (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Theme
fr: Thème

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Random
fr: Au hasard

en: Space
fr: Espace

en: Yellow
fr: Jaune

en: Alert
fr: Alerte
