Konami Code (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Actions
ja: アクション

en: Text
ja: テキスト

en: Theme
ja: テーマ

en: Destination
ja: 行き先

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Random
ja: ランダム

en: Space
ja: スペース

en: Yellow
ja: イエロー

en: Alert
ja: 警告
