Konami Code (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
