Konami Code (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Actions
oc: Accions

en: Text
oc: Tèxte

en: Theme
oc: Tèma

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Random
oc: A l'azard

en: Space
oc: Espace

en: Yellow
oc: Jaune
