Konami Code (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Space
ps: تشه

en: Alert
ps: خبراوى
