Konami Code (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Actions
pt: Ações

en: Text
pt: Texto

en: Theme
pt: Tema

en: Destination
pt: Destino

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Random
pt: Aleatório

en: Space
pt: Espaço

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Alert
pt: Alerta
