Konami Code (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Theme
ro: Temă

en: Destination
ro: Destinație

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Space
ro: spațiu

en: Alert
ro: Alertă
