Konami Code (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Random
th: สุ่ม

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Yellow
th: เหลือง

en: Alert
th: แจ้งเตือน
