Konami Code (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Actions
bs: Akcije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Round
bs: Zaokruži
