Konami Code (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Actions
es: Acciones

en: Enabled
es: Activado

en: Text
es: Texto

en: Theme
es: Tema

en: Destination
es: Destino

en: Redirect
es: Redirección

en: Random
es: Aleatorio

en: Base URL
es: URL Base

en: Space
es: Espacio

en: Shadow
es: Sombra

en: Yellow
es: Amarillo

en: Round
es: Redondear

en: Alert
es: Alerta
