Konami Code (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Destination
eu: Helbidea

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Alert
eu: Alerta
