Konami Code (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: Destination
fa: مقصد

en: Random
fa: تصادفی

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Space
fa: فاصله

en: Alert
fa: هشدار
