Konami Code (7.x-1.8) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Text
gu: લખાણ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Alert
gu: ચેતવણી
