Konami Code (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Space
hy: Տարածություն
