Konami Code (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Enabled
id: Aktif

en: Text
id: Teks

en: Theme
id: Tema

en: Destination
id: Tujuan

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Random
id: Acak

en: Base URL
id: URL dasar

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Round
id: Pembulatan

en: Alert
id: Peringatan
