Konami Code (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Actions
jv: Aksi

en: Enabled
jv: Urip

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Space
jv: Spasi
