Konami Code (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Space
km: ទំហំ
