Konami Code (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Text
ku: دەق

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Space
ku: بۆشایی
