Konami Code (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Destination
nl: Bestemming

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Space
nl: Spatie

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Yellow
nl: Geel

en: Round
nl: Afronden

en: Alert
nl: Alarm
