Konami Code (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: Destination
pl: Cel

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Random
pl: Losowo

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Space
pl: Odstęp

en: Shadow
pl: Cień

en: Yellow
pl: Żółty

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: The text to display to the user.
pl: Tekst wyświetlany użytkownikowi.

en: Amount of images
pl: Liczba obrazów

en: Administer Konami Code
pl: Zarządzaj Konami Code

en: Minimum Size
pl: Minimalny rozmiar

en: Maximum Size
pl: Maksymalny rozmiar

en: Minimum Speed
pl: Minimalna prędkość

en: Maximum Speed
pl: Maksymalna prędkość
