Konami Code (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: Destination
ru: Место назначения

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Random
ru: Случайно

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Space
ru: Пробел

en: Shadow
ru: Тени

en: Round
ru: Округление

en: Alert
ru: Оповещение
