Konami Code (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Random
sk: Náhodný

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Space
sk: Medzera

en: Yellow
sk: Žltá

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Alert
sk: Výstrahy
